Wij bieden

Maaltijdcheques
Lease auto
Groepsverzekering

Onze recruiter

Over ons

Bij ABESCO nemen we geen genoegen met theorie. Veiligheid, milieu of asbest… wij willen onze klanten onafhankelijk, bruikbaar en correct advies op maat geven. Niet alleen advies trouwens, graag stropen wij ook de mouwen op bij het uitrollen van deze verbeteracties.

Sinds 2001 groeiden we uit tot een hecht team van meer dan 40 gedreven preventieadviseurs, veiligheids- en milieucoördinatoren en asbestdeskundigen. Stuk voor stuk voortrekkers die enthousiasme voor hun projecten combineren met een grondige vakkennis en een persoonlijke aanpak.

Met kantoren in Glabbeek en Zele zijn we over heel Vlaanderen een partner voor kleine en grote bedrijven.



Onze waarden

Kundig
Onze consultants en deskundigen zijn niet alleen inhoudelijk sterk, maar weten hun kennis ook praktisch toe te passen en begrijpelijk over te brengen naar de klant.
Klantgericht
Klantgerichtheid betekent niet ‘de klant is altijd koning’, maar wel dat we altijd eerlijk en oplossingsgericht handelen. We denken actief mee over wat de klant écht nodig heeft.
Persoonlijke ontwikkeling
We investeren niet alleen in kennis, maar vooral in mensen. We creëren een veilige werkomgeving waarin vragen stellen, feedback geven en blijven leren vanzelfsprekend is.
Verantwoordelijkheid nemen
Verantwoordelijkheid nemen betekent bij ons dat je eigenaarschap voelt over je werk en staat voor wat je doet.

Bij Abesco BV is de volgende vacature beschikbaar:

Logo Abesco BV

Asbestdeskundige

Abesco BV
Regio Oost-Vlaanderen

Hoe ziet je sollicitatieprocedure eruit?

Eerste interview
De eerste kennismaking kan online via Teams of bij ons op kantoor. We bekijken samen je motivatie om te solliciteren en of er een match is.
Tweede interview
Na een positief 1ste interview word je uitgenodigd bij ons op kantoor door de teamverantwoordelijke. Hij zal meer inhoudelijke vragen stellen om in te schatten op welk niveau je staat als deskundige.
Aanbod
Na een positief 2de interview bezorgen we je per mail een gedetailleerd voorstel.
Aangenomen
Zodra je ons voorstel aanneemt, bekijken we samen wanneer je kan starten en krijg je een overeenkomst ter ondertekening.
Onboarding
Tijdens je 1ste werkdag laten we je kennismaken met ons bedrijf en onze manier van werken. De volgende dagen start je interne opleiding en nemen de ervaren collega's je mee op sleeptouw.